Biesiadna, a właściwie EDMAR (Edyta i Marek Tworkowscy) jako firma działająca w branży gastronomicznej funkcjonuje od 1998 roku. Współwłaściciel Marek Tworkowski - posiadający wykształcenie gastronomiczne - przed założeniem działalności praktykował w nadmorskich i białostockich lokalach.
W późniejszym czasie pracował jako szef kuchni, aż nadeszła chwila prowadzenia własnej firmy. Na początku Restauracja HAREM (ul. Sikorskiego), a teraz Biesiadna i Biesiadna Sala Bankietowa.

 

Biesiadna '' Sala bankietowa ''

To niezwykle urokliwe i malownicze miejsce w pobliżu puszczy knyszyńskiej. Otoczenie lasu i piękno podlaskiej przyrody z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie przestrzeń z dala od miejskiego zgiełku i zanieczyszczonego powietrza.

Nasz obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego oraz wszelakich przyjęć okolicznościowych.

Organizacja imprez okolicznościowych oraz catering są ważną częścią naszej działalności. Planujesz Przyjęcie weselne? Imprezę firmową, okolicznościową, czy inną okazję? Skontaktuj się z nami.

Sprawimy, że przyjęcie pod względem organizacyjnym będzie na najwyższym poziomie. Jakość i zadowolenie naszych Gości jest naszym priorytetem